CT12-V/800 Current transformer image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
CT12-V/800 Current transformer thumbnail 3
CT12-V/800 Stromwandler Iprim=800A, 15VA
EAN: 8012542609605
MPN: 2CSG831180R1101
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CT12-V/800 Current transformer
Modelis Padavimo srovės konverteris
Pirminė nominali srovė 250 A
Antrinė nominali regima galia 5 VA
Antrinė nominali srovė 5 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542609605
Kiti techniniai duomenys
Ertmės diametras 18 mm
Kalibruotas TRUE
Aukštis atidarymas 126 mm
Atidarymas plotyje 37,5 mm