CT12-V/2000 Current transformer image 2
MD01 thumbnail 1
CT12-V/2000 Current transformer thumbnail 2
CT12-V/2000 Stromwandler Iprim=2000A, 30VA
EAN: 8012542610106
MPN: 2CSG831230R1101
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CT12-V/2000 Current transformer
Modelis Padavimo srovės konverteris
Pirminė nominali srovė 60 A
Antrinė nominali regima galia 2 VA
Antrinė nominali srovė 5 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542610106
Kiti techniniai duomenys
Ertmės diametras 18 mm
Kalibruotas TRUE
Aukštis atidarymas 126 mm
Atidarymas plotyje 37,5 mm