CT12/1200 Current transformer image 1
CT12/1200 Stromwandler Iprim=1200A, 20VA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8012542608103
MPN: 2CSG721200R1101
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CT12/1200 Current transformer
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Matavimo transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3180 00
ETIM EC002048
Modelis Padavimo srovės konverteris
Pirminė nominali srovė 1200 A
Antrinė nominali regima galia 20 VA
Antrinė nominali srovė 5 A
Per didelės įtampos ribojimo faktorius FS 5
Tikslumo klasė 0.5
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542608103
Kiti techniniai duomenys
Pirminių įvesčių skaičius 1
Su vario bėgiais Yes
Montavimas su fiksatoriumi Yes
Su apsauga nuo smūgio Yes
Kalibruotas TRUE
Aukštis atidarymas 58,3 mm
Atidarymas plotyje 127,3 mm