| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CS NewBasic BHT 1200x1200x400 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 2080 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177569195 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 1200 mm |
| Aukštis | 1200 mm |
| Gylis | 400 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Durų kiekis | 2 |
| Spynų skaičius | 1 |
| Sienų montavimas | No |
| EMC versija | No |
| Su glazūruotomis durimis | No |
| Gali būti sujungtas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka metriniam montavimui | No |
| Montavimo plokštės reguliuojamas gylis | No |
| Su ventiliacinėmis durimis | Yes |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |
| Su galinėmis durimis | No |
| Sienos sumontavimas | No |
| Šlaitinis stogas | Yes |
| Polių tvirtinimas | No |
| NEMA apsaugos laipsnis | 3R |
| Maks. leistina montavimo plokštės apkrova pagal IEC 62208 | 2000 N |
| Ant grindų statomas sieninis modelis | Yes |
| Atskiras | Yes |
| Kampinis modelis | No |
| Tarpinis montavimas | No |