| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CrystalWay Panel Kit 20m |
| Prekės ženklas | EATON |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Plotis | 28 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 230 mm |
| Aukštis / gylis | 133 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviesos išvestis | Netiesioginis |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Perforuotasis tinklelis | No |
| Perforuotasis reflektorius | No |
| Tinklelio / reflektoriaus konstrukcija | Kilimėlis |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191105709 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191105709 |