| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Crystalway Clips |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 50 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191105723 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191105723 |
| Medžiaga | Plastikinis |