CRVT/4-450 N (230/400V50HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRVT/4-450 N (230/400V50HZ) N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893010544
MPN: 5136918100
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CRVT/4-450 N (230/400V50HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 1.8 A
Polių skaičius 4 poliai
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Nominali įtampa (vertė) 230/400 V
Dažnis 50 Hz
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 5780.64 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 5480.64 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 5183.43 m³/h
Maks. oro tūris esant 200 Pa 4896.43 m³/h
Maks. oro tūris esant 250 Pa 4617.23 m³/h
Maks. oro tūris esant 300 Pa 4303.23 m³/h
Maks. oro tūris esant 400 Pa 3187.82 m³/h
Maks. oro tūris esant 500 Pa 1683.2 m³/h
Nominalus ortakio skersmuo 535 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 367 mm
Netiesioginė pavara No
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.898 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė Nerūdijantis plienas 304 (1.4301)
Sparnuotės medžiaga Aliuminis
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė AlMg3 (3,3503)
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Vertikalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu Yes
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 630 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 61 dB(A)
Vieno greičio variklis Yes
Reguliuojamas vieno greičio variklis Dažnis
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 458 kW/(m³/s)