| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CRN COUPLING PLATE 317X120 (C) |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Jungiamoji dalis, apačia |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480211683 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 3 mm |
| Gylis | 250 mm |
| RAL numeris | 7035 |