CRHB/6-500 N (230V50/60HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRHB/6-500 N (230V50/60HZ) N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893109804
MPN: 5136979200
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CRHB/6-500 N (230V50/60HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 2.9 A
Polių skaičius 6 polių
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Nominali įtampa (vertė) 230 V
Dažnis 50/60 Hz
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 5469.22 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 4977.8 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 4442.37 m³/h
Maks. oro tūris esant 200 Pa 3692.94 m³/h
Maks. oro tūris esant 250 Pa 2792.08 m³/h
Maks. oro tūris esant 300 Pa 1110.8 m³/h
Nominalus ortakio skersmuo 710 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 424 mm
Netiesioginė pavara No
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.442 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė Nerūdijantis plienas 304 (1.4301)
Sparnuotės medžiaga Aliuminis
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė AlMg3 (3,3503)
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Horizontalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu Yes
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 710 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 56 dB(A)
Vieno greičio variklis Yes
Reguliuojamas vieno greičio variklis Transformatorius
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 210 kW/(m³/s)