CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893957276
MPN: 5136911900
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CRHB/4-250 N (230V50/60HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 0.3 A
Polių skaičius 4 poliai
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Nominali įtampa (vertė) 230 V
Dažnis 50/60 Hz
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 602.285 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 430.372 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 211.459 m³/h
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 70 °C
Nominalus ortakio skersmuo 326 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 209 mm
Netiesioginė pavara No
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.046 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė Nerūdijantis plienas 304 (1.4301)
Sparnuotės medžiaga Plastikinis
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė Polipropilenas
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Horizontalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu Yes
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 326 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 43 dB(A)
Vieno greičio variklis Yes
Reguliuojamas vieno greičio variklis Elektroninis
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 203 kW/(m³/s)