CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) N8 image 1
CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) N8 image 2
CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) N8 thumbnail 1
CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) N8 thumbnail 2
CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) VE
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893007438
MPN: 5136916100
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CRHB-280 N ECOWATT (230V50/60HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 0.8 A
Korpuso medžiaga Aliuminis
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Nominali įtampa (vertė) 230 V
Dažnis 50 Hz
Vidinis mikrometras 154 mm
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 1929.01 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 1828.01 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 1716.88 m³/h
Maks. oro tūris esant 200 Pa 1584.88 m³/h
Maks. oro tūris esant 250 Pa 1395.76 m³/h
Maks. oro tūris esant 300 Pa 1122.51 m³/h
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 50 °C
Nominalus ortakio skersmuo 250 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 274 mm
Netiesioginė pavara Yes
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.181 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė Aliuminis 99,5 (3,0255)
Sparnuotės medžiaga Aliuminis
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė AlMg3 (3,3503)
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Neapdorotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Neapdorotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Horizontalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu Yes
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 435 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 53 dB(A)
Vieno greičio variklis Yes
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 218 kW/(m³/s)