| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CPP_PLS_DIFF_AC_16 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002288 |
| Plotis | 310 mm |
| Aukštis | 283 mm |
| Gylis | 145 mm |
| Užrakinamas | No |
| Su lizdo išvestimi | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| Su permatomu gaubtu | No |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | No |
| Su signaliniu transformatoriumi | No |
| Viryklės grupė, tinkama kaip maitinimo srovės grupė | No |
| Tinka duomenims | No |
| Apsauginis pagrindinis jungiklis | No |
| Įeinančio RCD apsauga | No |
| Apsauga aukštas vientisumas | No |
| Apsaugos padalijimo apkrova | No |
| Apsauga dviguba RCD | No |
| Su matuokliu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3589350114584 |