| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CP Enclosure connectors, adjustable |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7907 0000 00 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177319509 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177319509 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177319509 |
| Pakavimo lygis 4 | 4028177319509 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 60.5 mm |
| Aukštis | 49.15 mm |
| Gylis | 107.4 mm |
| RAL numeris | 7035 |