| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APH-UTWE 6-2 - Cover profile carrier |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Terminal Block Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| Spalva | Pilkas |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356916554, 4046356916554 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | V0 |