| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cover Plate universN 250×750mm 5×12 Modules |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3250616291935 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 56 mm |
| Vyrinis | No |
| Greitas užraktas | Yes |
-