Cover PD-MS-KMV01508 image 1
Cover PD-MS-KMV01508
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125476887
MPN: OEZ:47688
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Cover PD-MS-KMV01508
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125476887
Aprašymas
with cut-out 45 mm number of modules 34, cover height 150 mm, for RZE, NP, QA, width 800 mm