Cover PD-M-KM02006 image 1
Cover PD-M-KM02006
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125442752
MPN: OEZ:44275
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Cover PD-M-KM02006
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125442752
Aprašymas
without cut-out 45 mm, cover height 200 mm, for modular system NP66, cabinet width 600 mm