Cover PD-M-KM01508 image 1
Cover PD-M-KM01508
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125442707
MPN: OEZ:44270
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Cover PD-M-KM01508
Prekės ženklas OEZ
Kategorijos Montavimo komponentai
ETIM EC002620
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125442707
Aprašymas
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, NP55, cabinet width 800 mm