| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cover for boxes WS60 white |
| Prekės ženklas | SIMET |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002656 |
| Modelis | Montavimo gaubtas |
| Be halogeno | No |
| Forma | Apvalus |
| Tvirtinimo tipas | Spyruoklės gaubtas |
| Su kabelio lizdu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907813218767 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907813218767 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 72 mm |
| Diametras | 72 mm |
| Sandarinamas | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su varžtais | No |
| Dėžės / korpuso pločiui | 63 mm |
| Dėžės / korpuso diametrui | 60 mm |