| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cover 110,pure white |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000083 |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740863971 |
| Spalva | Baltas |