| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Coupler module 2xRJ-45 Cat. 6A |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Nustatyta srovė | 0 A |
| Nustatyta įtampa | 0 V |
| Polių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4055144029901 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 59 mm |
| Gylis | 90 mm |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | Įjungimo jungtis |
| Elektrinės jungties tipas, iš valdymo pusės | RJ45 |