| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Coupler 3-p plug, narrow, blk |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002560 |
| Nustatyta srovė | 20 A |
| Ilgis | 27 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677722622 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677722622 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677722622 |
| Plotis | 28 mm |
| Aukštis | 20 mm |