| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Coupar | Table lamp | Black |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2990 90 |
| ETIM | EC000302 |
| Plotis | 130 mm |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Ilgis | 130 mm |
| Aukštis / gylis | 250 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 25 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924012433 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839012434 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |