| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cornice 2 moduli Sfera Robur |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integruojama apsauga nuo vagysčių | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8005543455074, 8005543455074 |
| Pakavimo lygis 2 | 8005543455074 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 139 mm |
| Aukštis | 235 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Medžiaga | Kita |