| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Corner elevator part 1000 pcs |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | Montavimo kronšteinas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100340742, 6438100340742 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100340742 |
| Plotis | 51 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Gylis | 11 mm |