| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro R7S 118mm 8.1-60W 830 G |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | R7s |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 13.5 mm |
| Lempos efektyvumas | 111 lm/W |
| Lempos forma | Ilginis, tiesinis |
| Ilgis | 118 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 8.1 W |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699735166 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718699735173 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718699735166 |
| Spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 10000 h |
| Nominali srovė | 44 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 9 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0.8 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 5000 |
| Galios faktorius | 0.8 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.1149 |