| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro LEDtube 600mm 8W840 C G |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 600 mm |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696492772 |