| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro LEDspotLV ND 8-50W 830 MR16 50D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 8 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696528914 |
| Šviesos srautas | 650 lm |