| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro LEDspot ND 9-60W 827 PAR38 25D |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 465201 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 122 mm |
| Lempos efektyvumas | 83 lm/W |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 134 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 9 W |
| Šviesos srautas | 750 lm |
| Lempų žymėjimas | PAR38 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 25 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514388734 |
| Pakavimo lygis 2 | 8719514388741 |
| Pakavimo lygis 3 | 8719514388734 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | F |
| Šviesos stipris | 1800 cd |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 44 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 9 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0.26 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 25000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 750 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Galios faktorius | 0.9 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.148 |