| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CorePro LEDcapsuleMV 2.5-25W 827 G9 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 81.6 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 204 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696419205 |