| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Copenhagen | Garden light | Stainless steel |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2190 90 |
| ETIM | EC000301 |
| Aukštis / gylis | 930 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581230873 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Korpuso medžiaga | Kita |