| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Conversion Kit 70W 1H |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | I |
| Galia | 5 W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 207-253 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | No |
| Stebėjimo įranga | Nėra |
| Nominali veikimo trukmė | 1-1.5 h |
| Pakavimo lygis 1 | 5205050009019 |