| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Conversion Kit 58W 3H HF Lamps |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | I |
| Galia | 5 W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 207-253 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | Yes |
| Stebėjimo įranga | Nėra |
| Nominali veikimo trukmė | 3 h |
| Pakavimo lygis 1 | 5205050014013 |
| Pakavimo lygis 2 | 5205050014044 |