| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CONTROLLER TRIM FRAME IP55 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
Healthcare & Nurse Call Systems |
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002250 |
| Spalva | Juodas |
| Užrakinamas | No |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Matmenys | Kita |
| Su etiketės vieta | Yes |
| RAL numeris (gretimas) | 9005 |
| Įrenginio plotis | 100 mm |
| Įrenginio aukštis | 100 mm |
| Įrenginio gylis | 16 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481369451 |