DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 1
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 2
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 3
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 4
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 1
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 2
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 3
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 4
Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015081945061
MPN: 197627
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Pagalbiniai kontaktoriai
Kontaktoriaus relė
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000196
Montavimo metodas DIN bėgiai/ varžtas
400 V nominali operacinė srovė Ie 1.9 A
Rankinė operacija No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081945061
Kiti techniniai duomenys
Sąsaja No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 3
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Papildomos grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Uždelsto perjungimo papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždari, skaičius 0
Įvadinių papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Aprašymas
Contactor relay, Product range: Contactor relays DILAT, Application: Contactor relays, Connection technique: Screw terminals, Rated operational current AC-15 220 V 230 V 240 V: Ie= 4 A, 380 V 400 V 415 V: Ie= 1.9 A, Contacts N/C = Normally closed: 3 NC, Actuating voltage: 24 V 50 Hz, 24 V 60 Hz, Voltage AC/DC: AC operation, Degree of Protection: IP20, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660