DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 1
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 2
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 3
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 4
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 5
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 6
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 7
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 8
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 9
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 10
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 11
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 12
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 13
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 1
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 2
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 3
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 4
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 5
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 6
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 7
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 8
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 9
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 10
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 11
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 12
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 13
Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015082769772
MPN: 276977
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 5.5 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 4
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 12 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 220 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 220 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082769772
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 22 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 10 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 4.5 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 0 kW
Aprašymas
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 12 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 60 A, enclosed: Ith= 54 A, 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW , Instructions: Contacts to EN 50 012., Voltage AC/DC: AC operation