DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 5
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 5
Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4015082769796
MPN: 276979
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 5.5 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 4
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 12 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 380 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 380 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082769796
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 22 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 10 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 4.5 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 0 kW
Aprašymas
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 12 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 60 A, enclosed: Ith= 54 A, 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW , Instructions: Contacts to EN 50 012., Voltage AC/DC: AC operation