DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4015082766993
MPN: 276699
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM9-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 4 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 9 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 380 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 380 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082766993
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 1
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 22 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 6 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 2.5 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 3.7 kW