DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 1
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 2
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 3
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 4
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 5
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 6
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 7
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 8
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 9
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 10
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 11
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 12
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 13
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 14
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 15
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 16
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 1
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 2
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 3
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 4
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 5
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 6
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 7
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 8
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 9
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 10
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 11
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 12
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 13
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 14
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 15
DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 16
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4015081973156
MPN: 199231
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM9-10(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 4 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 9 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Spyruoklinio spaustuvo jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081973156
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 1
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 22 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 6 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 2.5 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 0 kW