DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4015082394103
MPN: 239410
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 37 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 80 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 230 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082394103
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 110 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 40 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 20 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 44.7 kW