DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4015081088201
MPN: 109200
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM72(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 37 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 72 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 220 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 220 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081088201
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 98 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 25 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 12 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 37 kW