DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 17
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4015082780333
MPN: 278033
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 30 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 65 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 230 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Spyruoklinio spaustuvo jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082780333
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 98 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 25 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 12 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 37 kW