DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4015082765941
MPN: 276594
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 3 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 7 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 380 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 380 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082765941
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 1
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 22 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 5 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 2.2 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 2.2 kW
Aprašymas
Contactor, Application: Contactors for Motors, Contactors up to 170 A, 3 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., IE3-ready devices are identified by the logo on their packaging., Number of poles: 3 pole, Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 7 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole , 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 50 A, enclosed: Ith= 45 A, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 2.2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V 690 V: P= 3.5 kW, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 1 kW, 380 V 400 V: P= 2.2 kW, 660 V 690 V: P= 2.9 kW, Can be combined with auxiliary contact: DILA-XHI(V).., Contacts N/C = Normally closed: 1 NC, Instructions: Contacts to EN 50 012., with mirror contact., Voltage AC/DC: AC operation