DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015082777722
MPN: 277772
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM40(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 18.5 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 40 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 110 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 110 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082777722
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 60 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 18 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 9 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 22 kW