DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015082772659
MPN: 277265
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILM32-10(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* RO
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 15 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 32 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 42 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 42 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082772659
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 1
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 45 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 15 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 7 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 14.9 kW