| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CONSOLE VERSTELBAAR SET 600 Zplus |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Plotis | 662 mm |
| Modelis | Išorinis |
| Aukštis | 140 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 600 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8428031160395 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas ir dengtas karštojo merkimo būdu |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 0 kN |