| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CONSOLE OMEGA 100 Zplus |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Plotis | 50 mm |
| Modelis | Išorinis |
| Aukštis | 131 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 100 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8428031160821 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisai galvanizuotas cinko aliuminis |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 1.9 kN |