CONNECTOR RST25I5S6S1 ZR3SV BG03 image 1
CONNECTOR RST25I5S6S1 ZR3SV BG03
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4049088167553
MPN: 99.576.0000.7
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST25I5S6S1 ZR3SV BG03
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049088167553
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey