CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4049088001499
MPN: 96.033.4054.3
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049088001499
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, angled 90°, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey