CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573891210
MPN: 96.031.4554.3
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573891210
Aprašymas
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey